Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Plaża16:31
Stogi Pasanil16:36
Zimna16:37
Lessowa16:38
Kaczeńce16:39
Sucharskiego16:41
Lenartowicza16:42
Przeróbka16:43
Głęboka16:46
Brama Żuławska16:48
Akademia Muzyczna16:49
Chmielna16:50
Żabi Kruk16:51
Okopowa16:53
Brama Wyżynna
 
16:55
0 min.
 
Dworzec Główny16:572 min.
 
Plac Solidarności16:594 min.
 
Stocznia SKM17:016 min.
 
Stocznia Północna17:038 min.
 
Twarda17:049 min.
 
Kliniczna - Szpital17:0510 min.
 
Wyspiańskiego17:0712 min.
 
Reja17:0813 min.
 
Mickiewicza17:1015 min.
 
Plac Komorowskiego17:1217 min.
 
Legionów17:1419 min.
 
Bajana17:1520 min.
 
Żwirki i Wigury17:1621 min.
 
Jana Pawła II17:1722 min.
 
Startowa17:1823 min.
 
Zaspa17:1924 min.
 
Kołobrzeska17:2025 min.
 
Bora Komorowskiego17:2227 min.
 
Czerwony Dwór17:2429 min.
 
Piastowska17:2530 min.
 
Pomorska17:2732 min.
 
Osiedle Wejhera17:2833 min.
 
Helska17:2934 min.
 
Jelitkowo17:3035 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy