Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża14:23
Stogi Pasanil14:28
Zimna14:29
Lessowa14:30
Kaczeńce14:31
Sucharskiego14:33
Lenartowicza14:34
Przeróbka14:35
Głęboka14:38
Brama Żuławska14:40
Akademia Muzyczna14:41
Chmielna14:42
Żabi Kruk14:43
Okopowa14:45
Brama Wyżynna
 
14:47
0 min.
 
Dworzec Główny14:492 min.
 
Plac Solidarności14:514 min.
 
Stocznia SKM14:536 min.
 
Stocznia Północna14:558 min.
 
Twarda14:569 min.
 
Kliniczna - Szpital14:5710 min.
 
Wyspiańskiego14:5912 min.
 
Reja15:0013 min.
 
Mickiewicza15:0215 min.
 
Plac Komorowskiego15:0417 min.
 
Legionów15:0619 min.
 
Bajana15:0720 min.
 
Żwirki i Wigury15:0821 min.
 
Jana Pawła II15:0922 min.
 
Startowa15:1023 min.
 
Zaspa15:1124 min.
 
Kołobrzeska15:1225 min.
 
Bora Komorowskiego15:1427 min.
 
Czerwony Dwór15:1629 min.
 
Piastowska15:1730 min.
 
Pomorska15:1932 min.
 
Osiedle Wejhera15:2033 min.
 
Helska15:2134 min.
 
Jelitkowo15:2235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy