Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża08:54
Stogi Pasanil08:59
Zimna09:00
Lessowa09:01
Kaczeńce09:02
Sucharskiego09:04
Lenartowicza09:05
Przeróbka09:06
Głęboka09:09
Brama Żuławska09:11
Akademia Muzyczna09:12
Chmielna09:13
Żabi Kruk09:14
Okopowa09:16
Brama Wyżynna
 
09:18
0 min.
 
Dworzec Główny09:202 min.
 
Plac Solidarności09:224 min.
 
Stocznia SKM09:235 min.
 
Stocznia Północna09:257 min.
 
Twarda09:268 min.
 
Kliniczna - Szpital09:279 min.
 
Wyspiańskiego09:2911 min.
 
Reja09:3012 min.
 
Mickiewicza09:3214 min.
 
Plac Komorowskiego09:3416 min.
 
Legionów09:3517 min.
 
Bajana09:3618 min.
 
Żwirki i Wigury09:3719 min.
 
Jana Pawła II09:3820 min.
 
Startowa09:3921 min.
 
Zaspa09:4022 min.
 
Kołobrzeska09:4123 min.
 
Bora Komorowskiego09:4325 min.
 
Czerwony Dwór09:4527 min.
 
Piastowska09:4628 min.
 
Pomorska09:4830 min.
 
Osiedle Wejhera09:4931 min.
 
Helska09:5032 min.
 
Jelitkowo09:5133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy