Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Plaża22:40
Stogi Pasanil22:45
Zimna22:46
Lessowa22:47
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:55
Brama Żuławska22:57
Akademia Muzyczna22:58
Chmielna22:59
Żabi Kruk23:00
Okopowa23:02
Brama Wyżynna
 
23:04
0 min.
 
Dworzec Główny23:062 min.
 
Plac Solidarności23:084 min.
 
Stocznia SKM23:095 min.
 
Stocznia Północna23:117 min.
 
Twarda23:128 min.
 
Węzeł Kliniczna23:139 min.
 
Swojska23:1410 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:1612 min.
 
Mostostal23:1713 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:1915 min.
 
Śnieżna23:2016 min.
 
Marynarki Polskiej23:2218 min.
 
Plac Wolności23:2319 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:2420 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy