Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża20:06
Stogi Pasanil20:11
Zimna20:12
Lessowa20:13
Kaczeńce20:14
Sucharskiego20:16
Lenartowicza20:17
Przeróbka20:18
Głęboka20:21
Brama Żuławska20:23
Akademia Muzyczna20:24
Chmielna20:25
Żabi Kruk20:26
Okopowa20:28
Brama Wyżynna
 
20:30
0 min.
 
Dworzec Główny20:322 min.
 
Plac Solidarności20:344 min.
 
Stocznia SKM20:366 min.
 
Stocznia Północna20:388 min.
 
Twarda20:399 min.
 
Kliniczna - Szpital20:4010 min.
 
Wyspiańskiego20:4212 min.
 
Reja20:4313 min.
 
Mickiewicza20:4515 min.
 
Plac Komorowskiego20:4717 min.
 
Legionów20:4919 min.
 
Bajana20:5020 min.
 
Żwirki i Wigury20:5121 min.
 
Jana Pawła II20:5222 min.
 
Startowa20:5323 min.
 
Zaspa20:5424 min.
 
Kołobrzeska20:5525 min.
 
Bora Komorowskiego20:5727 min.
 
Czerwony Dwór20:5929 min.
 
Piastowska21:0030 min.
 
Pomorska21:0232 min.
 
Osiedle Wejhera21:0333 min.
 
Helska21:0434 min.
 
Jelitkowo21:0535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy