Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża05:24
Stogi Pasanil05:29
Zimna05:30
Lessowa05:31
Kaczeńce05:32
Sucharskiego05:34
Lenartowicza05:35
Przeróbka05:36
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:42
Chmielna05:43
Żabi Kruk05:44
Okopowa05:46
Brama Wyżynna
 
05:48
0 min.
 
Dworzec Główny05:502 min.
 
Plac Solidarności05:524 min.
 
Stocznia SKM05:535 min.
 
Stocznia Północna05:557 min.
 
Twarda05:568 min.
 
Kliniczna - Szpital05:579 min.
 
Wyspiańskiego05:5911 min.
 
Reja06:0012 min.
 
Mickiewicza06:0214 min.
 
Plac Komorowskiego06:0416 min.
 
Legionów06:0517 min.
 
Bajana06:0618 min.
 
Żwirki i Wigury06:0719 min.
 
Jana Pawła II06:0820 min.
 
Startowa06:0921 min.
 
Zaspa06:1022 min.
 
Kołobrzeska06:1123 min.
 
Bora Komorowskiego06:1325 min.
 
Czerwony Dwór06:1527 min.
 
Piastowska06:1628 min.
 
Pomorska06:1830 min.
 
Osiedle Wejhera06:1931 min.
 
Helska06:2032 min.
 
Jelitkowo06:2133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy