Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska05:06
Przychodnia05:07
Rybołowców05:08
Na Zaspę05:09
Marynarki Polskiej05:12
Śnieżna05:14
Stadion Energa Gdańsk05:16
Mostostal
 
05:17
0 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:181 min.
 
Swojska05:203 min.
 
Węzeł Kliniczna05:214 min.
 
Twarda05:225 min.
 
Stocznia Północna05:236 min.
 
Stocznia SKM05:258 min.
 
Plac Solidarności05:2710 min.
 
Dworzec Główny05:2912 min.
 
Brama Wyżynna05:3215 min.
 
Śródmieście SKM05:3417 min.
 
Pohulanka05:3619 min.
 
Odrzańska05:3720 min.
 
Chałubińskiego05:3922 min.
 
Sikorskiego05:4124 min.
 
Cieszyńskiego05:4326 min.
 
Cebertowicza05:4427 min.
 
Wilanowska05:4629 min.
 
Przemyska05:4831 min.
 
Płocka05:4932 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:5134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy