Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska06:34
Przychodnia06:35
Rybołowców06:36
Na Zaspę06:37
Marynarki Polskiej06:40
Śnieżna06:42
Stadion Energa Gdańsk06:44
Mostostal
 
06:45
0 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:461 min.
 
Swojska06:483 min.
 
Węzeł Kliniczna06:494 min.
 
Twarda06:505 min.
 
Stocznia Północna06:516 min.
 
Stocznia SKM06:538 min.
 
Plac Solidarności06:5510 min.
 
Dworzec Główny06:5712 min.
 
Brama Wyżynna07:0015 min.
 
Śródmieście SKM07:0217 min.
 
Pohulanka07:0419 min.
 
Odrzańska07:0520 min.
 
Chałubińskiego07:0722 min.
 
Sikorskiego07:0924 min.
 
Cieszyńskiego07:1126 min.
 
Cebertowicza07:1227 min.
 
Wilanowska07:1429 min.
 
Przemyska07:1631 min.
 
Płocka07:1732 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy