Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska15:34
Przychodnia15:35
Rybołowców15:36
Na Zaspę15:37
Marynarki Polskiej15:40
Śnieżna15:42
Stadion Energa Gdańsk15:44
Mostostal15:45
Żaglowa - AmberExpo15:46
Swojska15:48
Węzeł Kliniczna15:49
Twarda15:50
Stocznia Północna15:51
Stocznia SKM15:53
Plac Solidarności
 
15:55
0 min.
 
Dworzec Główny15:572 min.
 
Brama Wyżynna16:005 min.
 
Śródmieście SKM16:027 min.
 
Pohulanka16:049 min.
 
Odrzańska16:0510 min.
 
Chałubińskiego16:0712 min.
 
Sikorskiego16:0914 min.
 
Cieszyńskiego16:1116 min.
 
Cebertowicza16:1217 min.
 
Wilanowska16:1419 min.
 
Przemyska16:1621 min.
 
Płocka16:1722 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy