Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Nowy Port Oliwska06:14
Przychodnia06:15
Rybołowców06:16
Na Zaspę06:17
Marynarki Polskiej06:20
Śnieżna06:22
Stadion Energa Gdańsk06:24
Mostostal06:25
Żaglowa - AmberExpo06:26
Swojska06:28
Węzeł Kliniczna06:29
Twarda06:30
Stocznia Północna06:31
Stocznia SKM06:33
Plac Solidarności
 
06:35
0 min.
 
Dworzec Główny06:372 min.
 
Brama Wyżynna06:405 min.
 
Śródmieście SKM06:427 min.
 
Pohulanka06:449 min.
 
Odrzańska06:4510 min.
 
Chałubińskiego06:4712 min.
 
Sikorskiego06:4914 min.
 
Cieszyńskiego06:5116 min.
 
Cebertowicza06:5217 min.
 
Wilanowska06:5419 min.
 
Przemyska06:5621 min.
 
Płocka06:5722 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy