Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska05:46
Przychodnia05:47
Rybołowców05:48
Na Zaspę05:49
Marynarki Polskiej05:52
Śnieżna05:54
Stadion Energa Gdańsk05:56
Mostostal05:57
Żaglowa - AmberExpo05:58
Swojska06:00
Węzeł Kliniczna06:01
Twarda06:02
Stocznia Północna06:03
Stocznia SKM06:05
Plac Solidarności
 
06:07
0 min.
 
Dworzec Główny06:092 min.
 
Brama Wyżynna06:125 min.
 
Śródmieście SKM06:147 min.
 
Pohulanka06:169 min.
 
Odrzańska06:1710 min.
 
Chałubińskiego06:1912 min.
 
Sikorskiego06:2114 min.
 
Cieszyńskiego06:2316 min.
 
Cebertowicza06:2417 min.
 
Wilanowska06:2619 min.
 
Przemyska06:2821 min.
 
Płocka06:2922 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:3124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy