Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska08:10
Przychodnia08:11
Rybołowców08:12
Na Zaspę08:13
Marynarki Polskiej08:16
Śnieżna08:18
Stadion Energa Gdańsk08:20
Mostostal08:21
Żaglowa - AmberExpo08:22
Swojska08:24
Węzeł Kliniczna08:25
Twarda08:26
Stocznia Północna08:27
Stocznia SKM08:29
Plac Solidarności08:31
Dworzec Główny
 
08:33
0 min.
 
Brama Wyżynna08:363 min.
 
Śródmieście SKM08:385 min.
 
Pohulanka08:407 min.
 
Odrzańska08:418 min.
 
Chałubińskiego08:4310 min.
 
Sikorskiego08:4512 min.
 
Cieszyńskiego08:4714 min.
 
Cebertowicza08:4815 min.
 
Wilanowska08:5017 min.
 
Przemyska08:5219 min.
 
Płocka08:5320 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:5522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy