Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska07:54
Przychodnia07:55
Rybołowców07:56
Na Zaspę07:57
Marynarki Polskiej08:00
Śnieżna08:02
Stadion Energa Gdańsk08:04
Mostostal08:05
Żaglowa - AmberExpo08:06
Swojska08:08
Węzeł Kliniczna08:09
Twarda08:10
Stocznia Północna08:11
Stocznia SKM08:13
Plac Solidarności08:15
Dworzec Główny
 
08:17
0 min.
 
Brama Wyżynna08:203 min.
 
Śródmieście SKM08:225 min.
 
Pohulanka08:247 min.
 
Odrzańska08:258 min.
 
Chałubińskiego08:2710 min.
 
Sikorskiego08:2912 min.
 
Cieszyńskiego08:3114 min.
 
Cebertowicza08:3215 min.
 
Wilanowska08:3417 min.
 
Przemyska08:3619 min.
 
Płocka08:3720 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:3922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy