Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska16:04
Przychodnia16:05
Rybołowców16:06
Na Zaspę16:07
Marynarki Polskiej16:10
Śnieżna16:12
Stadion Energa Gdańsk16:14
Mostostal16:15
Żaglowa - AmberExpo16:16
Swojska16:18
Węzeł Kliniczna16:19
Twarda
 
16:20
0 min.
 
Stocznia Północna16:211 min.
 
Stocznia SKM16:233 min.
 
Plac Solidarności16:255 min.
 
Dworzec Główny16:277 min.
 
Brama Wyżynna16:3010 min.
 
Śródmieście SKM16:3212 min.
 
Pohulanka16:3414 min.
 
Odrzańska16:3515 min.
 
Chałubińskiego16:3717 min.
 
Sikorskiego16:3919 min.
 
Cieszyńskiego16:4121 min.
 
Cebertowicza16:4222 min.
 
Wilanowska16:4424 min.
 
Przemyska16:4626 min.
 
Płocka16:4727 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy