Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska15:04
Przychodnia15:05
Rybołowców15:06
Na Zaspę15:07
Marynarki Polskiej15:10
Śnieżna15:12
Stadion Energa Gdańsk15:14
Mostostal15:15
Żaglowa - AmberExpo15:16
Swojska15:18
Węzeł Kliniczna15:19
Twarda
 
15:20
0 min.
 
Stocznia Północna15:211 min.
 
Stocznia SKM15:233 min.
 
Plac Solidarności15:255 min.
 
Dworzec Główny15:277 min.
 
Brama Wyżynna15:3010 min.
 
Śródmieście SKM15:3212 min.
 
Pohulanka15:3414 min.
 
Odrzańska15:3515 min.
 
Chałubińskiego15:3717 min.
 
Sikorskiego15:3919 min.
 
Cieszyńskiego15:4121 min.
 
Cebertowicza15:4222 min.
 
Wilanowska15:4424 min.
 
Przemyska15:4626 min.
 
Płocka15:4727 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy