Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nowy Port Oliwska07:14
Przychodnia07:15
Rybołowców07:16
Na Zaspę07:17
Marynarki Polskiej07:20
Śnieżna07:22
Stadion Energa Gdańsk07:24
Mostostal07:25
Żaglowa - AmberExpo07:26
Swojska07:28
Węzeł Kliniczna07:29
Twarda
 
07:30
0 min.
 
Stocznia Północna07:311 min.
 
Stocznia SKM07:333 min.
 
Plac Solidarności07:355 min.
 
Dworzec Główny07:377 min.
 
Brama Wyżynna07:4010 min.
 
Śródmieście SKM07:4212 min.
 
Pohulanka07:4414 min.
 
Odrzańska07:4515 min.
 
Chałubińskiego07:4717 min.
 
Sikorskiego07:4919 min.
 
Cieszyńskiego07:5121 min.
 
Cebertowicza07:5222 min.
 
Wilanowska07:5424 min.
 
Przemyska07:5626 min.
 
Płocka07:5727 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:5929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy