Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska06:34
Przychodnia06:35
Rybołowców06:36
Na Zaspę06:37
Marynarki Polskiej06:40
Śnieżna06:42
Stadion Energa Gdańsk06:44
Mostostal06:45
Żaglowa - AmberExpo06:46
Swojska06:48
Węzeł Kliniczna06:49
Twarda
 
06:50
0 min.
 
Stocznia Północna06:511 min.
 
Stocznia SKM06:533 min.
 
Plac Solidarności06:555 min.
 
Dworzec Główny06:577 min.
 
Brama Wyżynna07:0010 min.
 
Śródmieście SKM07:0212 min.
 
Pohulanka07:0414 min.
 
Odrzańska07:0515 min.
 
Chałubińskiego07:0717 min.
 
Sikorskiego07:0919 min.
 
Cieszyńskiego07:1121 min.
 
Cebertowicza07:1222 min.
 
Wilanowska07:1424 min.
 
Przemyska07:1626 min.
 
Płocka07:1727 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy