Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Władysława IV16:14
Nowy Port Oliwska16:20
Przychodnia16:21
Rybołowców16:22
Na Zaspę16:23
Marynarki Polskiej16:26
Śnieżna16:27
Stadion Energa Gdańsk
 
16:29
0 min.
 
Mostostal16:301 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:312 min.
 
Swojska16:334 min.
 
Węzeł Kliniczna16:345 min.
 
Twarda16:356 min.
 
Stocznia Północna16:367 min.
 
Stocznia SKM16:389 min.
 
Plac Solidarności16:4011 min.
 
Dworzec Główny16:4213 min.
 
Brama Wyżynna16:4415 min.
 
Śródmieście SKM16:4617 min.
 
Pohulanka16:4819 min.
 
Odrzańska16:4920 min.
 
Chałubińskiego16:5122 min.
 
Sikorskiego16:5223 min.
 
Cieszyńskiego16:5425 min.
 
Cebertowicza16:5526 min.
 
Wilanowska16:5728 min.
 
Przemyska16:5829 min.
 
Płocka16:5930 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy