Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Władysława IV15:44
Nowy Port Oliwska15:50
Przychodnia15:51
Rybołowców15:52
Na Zaspę15:53
Marynarki Polskiej15:56
Śnieżna15:57
Stadion Energa Gdańsk
 
15:59
0 min.
 
Mostostal16:001 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:012 min.
 
Swojska16:034 min.
 
Węzeł Kliniczna16:045 min.
 
Twarda16:056 min.
 
Stocznia Północna16:067 min.
 
Stocznia SKM16:089 min.
 
Plac Solidarności16:1011 min.
 
Dworzec Główny16:1213 min.
 
Brama Wyżynna16:1415 min.
 
Śródmieście SKM16:1617 min.
 
Pohulanka16:1819 min.
 
Odrzańska16:1920 min.
 
Chałubińskiego16:2122 min.
 
Sikorskiego16:2223 min.
 
Cieszyńskiego16:2425 min.
 
Cebertowicza16:2526 min.
 
Wilanowska16:2728 min.
 
Przemyska16:2829 min.
 
Płocka16:2930 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy