Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska13:40
Przychodnia13:41
Rybołowców13:42
Na Zaspę13:43
Marynarki Polskiej13:46
Śnieżna13:47
Stadion Energa Gdańsk13:49
Mostostal13:50
Żaglowa - AmberExpo13:51
Swojska13:53
Węzeł Kliniczna13:54
Twarda13:55
Stocznia Północna13:56
Stocznia SKM
 
13:58
0 min.
 
Plac Solidarności14:002 min.
 
Dworzec Główny14:024 min.
 
Brama Wyżynna14:046 min.
 
Śródmieście SKM14:068 min.
 
Pohulanka14:0810 min.
 
Odrzańska14:0911 min.
 
Chałubińskiego14:1113 min.
 
Sikorskiego14:1214 min.
 
Cieszyńskiego14:1416 min.
 
Cebertowicza14:1517 min.
 
Wilanowska14:1719 min.
 
Przemyska14:1820 min.
 
Płocka14:1921 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:2123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy