Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Władysława IV16:14
Nowy Port Oliwska16:20
Przychodnia16:21
Rybołowców16:22
Na Zaspę16:23
Marynarki Polskiej16:26
Śnieżna16:27
Stadion Energa Gdańsk16:29
Mostostal16:30
Żaglowa - AmberExpo16:31
Swojska16:33
Węzeł Kliniczna
 
16:34
0 min.
 
Twarda16:351 min.
 
Stocznia Północna16:362 min.
 
Stocznia SKM16:384 min.
 
Plac Solidarności16:406 min.
 
Dworzec Główny16:428 min.
 
Brama Wyżynna16:4410 min.
 
Śródmieście SKM16:4612 min.
 
Pohulanka16:4814 min.
 
Odrzańska16:4915 min.
 
Chałubińskiego16:5117 min.
 
Sikorskiego16:5218 min.
 
Cieszyńskiego16:5420 min.
 
Cebertowicza16:5521 min.
 
Wilanowska16:5723 min.
 
Przemyska16:5824 min.
 
Płocka16:5925 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy