Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Władysława IV16:34
Nowy Port Oliwska16:40
Przychodnia16:41
Rybołowców16:42
Na Zaspę16:43
Marynarki Polskiej16:46
Śnieżna16:47
Stadion Energa Gdańsk16:49
Mostostal16:50
Żaglowa - AmberExpo
 
16:51
0 min.
 
Swojska16:532 min.
 
Węzeł Kliniczna16:543 min.
 
Twarda16:554 min.
 
Stocznia Północna16:565 min.
 
Stocznia SKM16:587 min.
 
Plac Solidarności17:009 min.
 
Dworzec Główny17:0211 min.
 
Brama Wyżynna17:0413 min.
 
Śródmieście SKM17:0615 min.
 
Pohulanka17:0817 min.
 
Odrzańska17:0918 min.
 
Chałubińskiego17:1120 min.
 
Sikorskiego17:1221 min.
 
Cieszyńskiego17:1423 min.
 
Cebertowicza17:1524 min.
 
Wilanowska17:1726 min.
 
Przemyska17:1827 min.
 
Płocka17:1928 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy