Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska04:25
Przychodnia04:26
Rybołowców04:27
Na Zaspę04:28
Marynarki Polskiej04:31
Śnieżna04:32
Stadion Energa Gdańsk04:34
Mostostal04:35
Żaglowa - AmberExpo
 
04:36
0 min.
 
Swojska04:382 min.
 
Węzeł Kliniczna04:393 min.
 
Twarda04:404 min.
 
Stocznia Północna04:415 min.
 
Stocznia SKM04:437 min.
 
Plac Solidarności04:448 min.
 
Dworzec Główny04:4610 min.
 
Brama Wyżynna04:4812 min.
 
Śródmieście SKM04:5014 min.
 
Pohulanka04:5216 min.
 
Odrzańska04:5317 min.
 
Chałubińskiego04:5519 min.
 
Sikorskiego04:5620 min.
 
Cieszyńskiego04:5822 min.
 
Cebertowicza04:5923 min.
 
Wilanowska05:0125 min.
 
Przemyska05:0226 min.
 
Płocka05:0327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:0529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy