Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Nowy Port Oliwska14:30
Przychodnia14:31
Rybołowców14:32
Na Zaspę14:33
Marynarki Polskiej14:36
Śnieżna14:37
Stadion Energa Gdańsk14:39
Mostostal14:40
Żaglowa - AmberExpo
 
14:41
0 min.
 
Swojska14:432 min.
 
Węzeł Kliniczna14:443 min.
 
Twarda14:454 min.
 
Stocznia Północna14:465 min.
 
Stocznia SKM14:487 min.
 
Plac Solidarności14:509 min.
 
Dworzec Główny14:5211 min.
 
Brama Wyżynna14:5413 min.
 
Śródmieście SKM14:5615 min.
 
Pohulanka14:5817 min.
 
Odrzańska14:5918 min.
 
Chałubińskiego15:0120 min.
 
Sikorskiego15:0221 min.
 
Cieszyńskiego15:0423 min.
 
Cebertowicza15:0524 min.
 
Wilanowska15:0726 min.
 
Przemyska15:0827 min.
 
Płocka15:0928 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy