Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:52
Płocka06:54
Przemyska06:56
Wilanowska06:57
Cebertowicza06:59
Cieszyńskiego07:00
Sikorskiego07:02
Chałubińskiego07:04
Odrzańska
 
07:06
0 min.
 
Pohulanka07:071 min.
 
Śródmieście SKM07:093 min.
 
Brama Wyżynna07:115 min.
 
Dworzec Główny07:137 min.
 
Plac Solidarności07:1610 min.
 
Stocznia SKM07:1812 min.
 
Stocznia Północna07:2014 min.
 
Twarda07:2115 min.
 
Węzeł Kliniczna07:2216 min.
 
Swojska07:2418 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:2620 min.
 
Mostostal07:2721 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:2923 min.
 
Śnieżna07:3024 min.
 
Marynarki Polskiej07:3226 min.
 
Plac Wolności07:3327 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:3428 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy