Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:42
Płocka05:44
Przemyska05:46
Wilanowska05:47
Cebertowicza05:49
Cieszyńskiego05:50
Sikorskiego05:52
Chałubińskiego05:54
Odrzańska05:56
Pohulanka05:57
Śródmieście SKM05:59
Brama Wyżynna06:01
Dworzec Główny06:03
Plac Solidarności
 
06:06
0 min.
 
Stocznia SKM06:082 min.
 
Stocznia Północna06:104 min.
 
Twarda06:115 min.
 
Węzeł Kliniczna06:126 min.
 
Swojska06:148 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:1610 min.
 
Mostostal06:1711 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:1913 min.
 
Śnieżna06:2014 min.
 
Marynarki Polskiej06:2216 min.
 
Plac Wolności06:2317 min.
 
Władysława IV06:2418 min.
 
Nowy Port Oliwska06:2519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy