Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:42
Płocka06:44
Przemyska06:46
Wilanowska06:47
Cebertowicza06:49
Cieszyńskiego06:50
Sikorskiego06:52
Chałubińskiego06:54
Odrzańska06:56
Pohulanka06:57
Śródmieście SKM06:59
Brama Wyżynna
 
07:01
0 min.
 
Dworzec Główny07:032 min.
 
Plac Solidarności07:065 min.
 
Stocznia SKM07:087 min.
 
Stocznia Północna07:109 min.
 
Twarda07:1110 min.
 
Węzeł Kliniczna07:1211 min.
 
Swojska07:1413 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:1615 min.
 
Mostostal07:1716 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:1918 min.
 
Śnieżna07:2019 min.
 
Marynarki Polskiej07:2221 min.
 
Plac Wolności07:2322 min.
 
Władysława IV07:2423 min.
 
Nowy Port Oliwska07:2524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy