Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:42
Płocka16:44
Przemyska16:46
Wilanowska16:47
Cebertowicza16:49
Cieszyńskiego16:50
Sikorskiego16:52
Chałubińskiego16:54
Odrzańska16:56
Pohulanka16:57
Śródmieście SKM16:59
Brama Wyżynna
 
17:01
0 min.
 
Dworzec Główny17:032 min.
 
Plac Solidarności17:065 min.
 
Stocznia SKM17:087 min.
 
Stocznia Północna17:109 min.
 
Twarda17:1110 min.
 
Węzeł Kliniczna17:1211 min.
 
Swojska17:1413 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:1615 min.
 
Mostostal17:1716 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:1918 min.
 
Śnieżna17:2019 min.
 
Marynarki Polskiej17:2221 min.
 
Plac Wolności17:2322 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)17:2423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy