Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:15
Płocka05:17
Przemyska05:19
Wilanowska05:20
Cebertowicza05:22
Cieszyńskiego05:23
Sikorskiego05:25
Chałubińskiego05:27
Odrzańska05:29
Pohulanka05:30
Śródmieście SKM05:32
Brama Wyżynna
 
05:34
0 min.
 
Dworzec Główny05:362 min.
 
Plac Solidarności05:384 min.
 
Stocznia SKM05:406 min.
 
Stocznia Północna05:428 min.
 
Twarda05:439 min.
 
Węzeł Kliniczna05:4410 min.
 
Swojska05:4511 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:4713 min.
 
Mostostal05:4814 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:5016 min.
 
Śnieżna05:5117 min.
 
Marynarki Polskiej05:5319 min.
 
Plac Wolności05:5420 min.
 
Władysława IV05:5521 min.
 
Nowy Port Oliwska05:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy