Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:02
Płocka18:04
Przemyska18:06
Wilanowska18:07
Cebertowicza18:09
Cieszyńskiego18:10
Sikorskiego18:12
Chałubińskiego18:14
Odrzańska18:16
Pohulanka
 
18:17
0 min.
 
Śródmieście SKM18:192 min.
 
Brama Wyżynna18:214 min.
 
Dworzec Główny18:236 min.
 
Plac Solidarności18:269 min.
 
Stocznia SKM18:2811 min.
 
Stocznia Północna18:3013 min.
 
Twarda18:3114 min.
 
Węzeł Kliniczna18:3215 min.
 
Swojska18:3417 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:3619 min.
 
Mostostal18:3720 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:3922 min.
 
Śnieżna18:4023 min.
 
Marynarki Polskiej18:4225 min.
 
Plac Wolności18:4326 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:4427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy