Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:42
Płocka16:44
Przemyska16:46
Wilanowska16:47
Cebertowicza16:49
Cieszyńskiego16:50
Sikorskiego16:52
Chałubińskiego16:54
Odrzańska16:56
Pohulanka
 
16:57
0 min.
 
Śródmieście SKM16:592 min.
 
Brama Wyżynna17:014 min.
 
Dworzec Główny17:036 min.
 
Plac Solidarności17:069 min.
 
Stocznia SKM17:0811 min.
 
Stocznia Północna17:1013 min.
 
Twarda17:1114 min.
 
Węzeł Kliniczna17:1215 min.
 
Swojska17:1417 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:1619 min.
 
Mostostal17:1720 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:1922 min.
 
Śnieżna17:2023 min.
 
Marynarki Polskiej17:2225 min.
 
Plac Wolności17:2326 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)17:2427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy