Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:02
Płocka15:04
Przemyska15:06
Wilanowska15:07
Cebertowicza15:09
Cieszyńskiego15:10
Sikorskiego15:12
Chałubińskiego15:14
Odrzańska15:16
Pohulanka
 
15:17
0 min.
 
Śródmieście SKM15:192 min.
 
Brama Wyżynna15:214 min.
 
Dworzec Główny15:236 min.
 
Plac Solidarności15:269 min.
 
Stocznia SKM15:2811 min.
 
Stocznia Północna15:3013 min.
 
Twarda15:3114 min.
 
Węzeł Kliniczna15:3215 min.
 
Swojska15:3417 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:3619 min.
 
Mostostal15:3720 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:3922 min.
 
Śnieżna15:4023 min.
 
Marynarki Polskiej15:4225 min.
 
Plac Wolności15:4326 min.
 
Władysława IV15:4427 min.
 
Nowy Port Oliwska15:4528 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy