Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:12
Płocka14:14
Przemyska14:16
Wilanowska14:17
Cebertowicza14:19
Cieszyńskiego14:20
Sikorskiego14:22
Chałubińskiego14:24
Odrzańska14:26
Pohulanka
 
14:27
0 min.
 
Śródmieście SKM14:292 min.
 
Brama Wyżynna14:314 min.
 
Dworzec Główny14:336 min.
 
Plac Solidarności14:369 min.
 
Stocznia SKM14:3811 min.
 
Stocznia Północna14:4013 min.
 
Twarda14:4114 min.
 
Węzeł Kliniczna14:4215 min.
 
Swojska14:4417 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:4619 min.
 
Mostostal14:4720 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:4922 min.
 
Śnieżna14:5023 min.
 
Marynarki Polskiej14:5225 min.
 
Plac Wolności14:5326 min.
 
Władysława IV14:5427 min.
 
Nowy Port Oliwska14:5528 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy