Tramwaje 7
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:44
Płocka08:46
Przemyska08:48
Wilanowska08:49
Cebertowicza08:51
Cieszyńskiego08:52
Sikorskiego08:54
Chałubińskiego08:56
Odrzańska08:58
Pohulanka
 
08:59
0 min.
 
Śródmieście SKM09:012 min.
 
Brama Wyżynna09:034 min.
 
Dworzec Główny09:056 min.
 
Plac Solidarności09:089 min.
 
Stocznia SKM09:1011 min.
 
Stocznia Północna09:1213 min.
 
Twarda09:1314 min.
 
Węzeł Kliniczna09:1415 min.
 
Swojska09:1617 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:1819 min.
 
Mostostal09:1920 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:2122 min.
 
Śnieżna09:2223 min.
 
Marynarki Polskiej09:2425 min.
 
Plac Wolności09:2526 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:2627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy