Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:18
Płocka16:20
Przemyska16:22
Wilanowska16:23
Cebertowicza16:25
Cieszyńskiego16:26
Sikorskiego16:28
Chałubińskiego16:30
Odrzańska16:32
Pohulanka16:33
Śródmieście SKM16:35
Brama Wyżynna16:37
Dworzec Główny16:39
Brama Oliwska16:42
Chodowieckiego16:43
Uniwersytet Medyczny16:44
Traugutta16:46
Opera Bałtycka16:48
Politechnika16:49
Miszewskiego16:51
Jaśkowa Dolina16:53
Klonowa16:54
Galeria Bałtycka16:56
Wojska Polskiego
 
16:58
0 min.
 
Zamenhofa16:591 min.
 
Zajezdnia17:002 min.
 
Strzyża PKM17:013 min.
 
Uniwersytet Gdański17:035 min.
 
Bażyńskiego17:046 min.
 
Tetmajera17:057 min.
 
Derdowskiego17:068 min.
 
Obrońców Westerplatte17:079 min.
 
Oliwa17:1012 min.
 
Opacka17:1214 min.
 
Subisława17:1416 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1517 min.
 
Osiedle Wejhera17:1719 min.
 
Helska17:1820 min.
 
Jelitkowo17:1921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy