Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:18
Płocka14:20
Przemyska14:22
Wilanowska14:23
Cebertowicza14:25
Cieszyńskiego14:26
Sikorskiego14:28
Chałubińskiego14:30
Odrzańska14:32
Pohulanka14:33
Śródmieście SKM14:35
Brama Wyżynna14:37
Dworzec Główny14:39
Brama Oliwska14:42
Chodowieckiego14:43
Uniwersytet Medyczny14:44
Traugutta14:46
Opera Bałtycka14:48
Politechnika14:49
Miszewskiego14:51
Jaśkowa Dolina14:53
Klonowa14:54
Galeria Bałtycka14:56
Wojska Polskiego
 
14:58
0 min.
 
Zamenhofa14:591 min.
 
Zajezdnia15:002 min.
 
Strzyża PKM15:013 min.
 
Uniwersytet Gdański15:035 min.
 
Bażyńskiego15:046 min.
 
Tetmajera15:057 min.
 
Derdowskiego15:068 min.
 
Obrońców Westerplatte15:079 min.
 
Oliwa15:1012 min.
 
Opacka15:1214 min.
 
Subisława15:1416 min.
 
Pomorska - Osiedle15:1517 min.
 
Osiedle Wejhera15:1719 min.
 
Helska15:1820 min.
 
Jelitkowo15:1921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy