Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:04
Płocka11:06
Przemyska11:08
Wilanowska11:09
Cebertowicza11:11
Cieszyńskiego11:12
Sikorskiego11:14
Chałubińskiego11:16
Odrzańska11:18
Pohulanka11:19
Śródmieście SKM11:21
Brama Wyżynna11:23
Dworzec Główny11:25
Brama Oliwska11:28
Chodowieckiego11:29
Uniwersytet Medyczny11:30
Traugutta11:32
Opera Bałtycka11:34
Politechnika11:35
Miszewskiego11:37
Jaśkowa Dolina11:39
Klonowa11:40
Galeria Bałtycka11:42
Wojska Polskiego
 
11:44
0 min.
 
Zamenhofa11:451 min.
 
Zajezdnia11:462 min.
 
Strzyża PKM11:473 min.
 
Uniwersytet Gdański11:495 min.
 
Bażyńskiego11:506 min.
 
Tetmajera11:517 min.
 
Derdowskiego11:528 min.
 
Obrońców Westerplatte11:539 min.
 
Oliwa11:5612 min.
 
Opacka11:5814 min.
 
Subisława12:0016 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0117 min.
 
Osiedle Wejhera12:0319 min.
 
Helska12:0420 min.
 
Jelitkowo12:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy