Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:01
Płocka13:03
Przemyska13:05
Wilanowska13:06
Cebertowicza13:08
Cieszyńskiego13:09
Sikorskiego13:11
Chałubińskiego13:13
Odrzańska13:15
Pohulanka13:16
Śródmieście SKM13:18
Brama Wyżynna13:20
Dworzec Główny13:22
Brama Oliwska13:25
Chodowieckiego13:26
Uniwersytet Medyczny13:27
Traugutta13:29
Opera Bałtycka13:31
Politechnika13:32
Miszewskiego13:34
Jaśkowa Dolina13:36
Klonowa13:37
Galeria Bałtycka13:39
Wojska Polskiego
 
13:41
0 min.
 
Zamenhofa13:421 min.
 
Zajezdnia13:432 min.
 
Strzyża PKM13:443 min.
 
Uniwersytet Gdański13:465 min.
 
Bażyńskiego13:476 min.
 
Tetmajera13:487 min.
 
Derdowskiego13:498 min.
 
Obrońców Westerplatte13:509 min.
 
Oliwa13:5312 min.
 
Opacka13:5514 min.
 
Subisława13:5716 min.
 
Pomorska - Osiedle13:5817 min.
 
Osiedle Wejhera14:0019 min.
 
Helska14:0120 min.
 
Jelitkowo14:0221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy