Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:02
Płocka10:04
Przemyska10:06
Wilanowska10:07
Cebertowicza10:09
Cieszyńskiego10:10
Sikorskiego10:12
Chałubińskiego10:14
Odrzańska10:16
Pohulanka10:17
Śródmieście SKM10:19
Brama Wyżynna10:21
Dworzec Główny10:23
Brama Oliwska10:26
Chodowieckiego10:27
Uniwersytet Medyczny10:28
Traugutta10:30
Opera Bałtycka10:32
Politechnika10:33
Miszewskiego10:35
Jaśkowa Dolina10:37
Klonowa10:38
Galeria Bałtycka10:40
Wojska Polskiego
 
10:42
0 min.
 
Zamenhofa10:431 min.
 
Zajezdnia10:442 min.
 
Strzyża PKM10:453 min.
 
Uniwersytet Gdański10:475 min.
 
Bażyńskiego10:486 min.
 
Tetmajera10:497 min.
 
Derdowskiego10:508 min.
 
Obrońców Westerplatte10:519 min.
 
Oliwa10:5412 min.
 
Opacka10:5614 min.
 
Subisława10:5816 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5917 min.
 
Osiedle Wejhera11:0119 min.
 
Helska11:0220 min.
 
Jelitkowo11:0321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy