Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:32
Płocka05:34
Przemyska05:36
Wilanowska05:37
Cebertowicza05:39
Cieszyńskiego05:40
Sikorskiego05:42
Chałubińskiego05:44
Odrzańska05:46
Pohulanka05:47
Śródmieście SKM05:49
Brama Wyżynna05:51
Dworzec Główny05:53
Brama Oliwska05:56
Chodowieckiego05:57
Uniwersytet Medyczny05:58
Traugutta06:00
Opera Bałtycka06:02
Politechnika06:03
Miszewskiego06:05
Jaśkowa Dolina06:07
Klonowa06:08
Galeria Bałtycka06:10
Wojska Polskiego
 
06:12
0 min.
 
Zamenhofa06:131 min.
 
Zajezdnia06:142 min.
 
Strzyża PKM06:153 min.
 
Uniwersytet Gdański06:175 min.
 
Bażyńskiego06:186 min.
 
Tetmajera06:197 min.
 
Derdowskiego06:208 min.
 
Obrońców Westerplatte06:219 min.
 
Oliwa06:2412 min.
 
Opacka06:2614 min.
 
Subisława06:2816 min.
 
Pomorska - Osiedle06:2917 min.
 
Osiedle Wejhera06:3119 min.
 
Helska06:3220 min.
 
Jelitkowo06:3321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy