Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:41
Płocka18:43
Przemyska18:45
Wilanowska18:46
Cebertowicza18:48
Cieszyńskiego18:49
Sikorskiego18:51
Chałubińskiego18:53
Odrzańska18:55
Pohulanka18:56
Śródmieście SKM18:58
Brama Wyżynna19:00
Dworzec Główny19:02
Brama Oliwska19:05
Chodowieckiego19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Traugutta19:09
Opera Bałtycka19:11
Politechnika19:12
Miszewskiego19:14
Jaśkowa Dolina19:16
Klonowa19:17
Galeria Bałtycka19:19
Wojska Polskiego
 
19:21
0 min.
 
Zamenhofa19:221 min.
 
Zajezdnia19:232 min.
 
Strzyża PKM19:243 min.
 
Uniwersytet Gdański19:265 min.
 
Bażyńskiego19:276 min.
 
Tetmajera19:287 min.
 
Derdowskiego19:298 min.
 
Obrońców Westerplatte19:309 min.
 
Oliwa19:3312 min.
 
Opacka19:3514 min.
 
Subisława19:3716 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3817 min.
 
Osiedle Wejhera19:4019 min.
 
Helska19:4120 min.
 
Jelitkowo19:4221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy