Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:17
Płocka17:19
Przemyska17:21
Wilanowska17:22
Cebertowicza17:24
Cieszyńskiego17:25
Sikorskiego17:27
Chałubińskiego17:29
Odrzańska17:31
Pohulanka17:32
Śródmieście SKM17:34
Brama Wyżynna17:36
Dworzec Główny17:38
Brama Oliwska17:41
Chodowieckiego17:42
Uniwersytet Medyczny17:43
Traugutta17:45
Opera Bałtycka17:47
Politechnika17:48
Miszewskiego17:50
Jaśkowa Dolina17:52
Klonowa17:53
Galeria Bałtycka17:55
Wojska Polskiego
 
17:57
0 min.
 
Zamenhofa17:581 min.
 
Zajezdnia17:592 min.
 
Strzyża PKM18:003 min.
 
Uniwersytet Gdański18:025 min.
 
Bażyńskiego18:036 min.
 
Tetmajera18:047 min.
 
Derdowskiego18:058 min.
 
Obrońców Westerplatte18:069 min.
 
Oliwa18:0912 min.
 
Opacka18:1114 min.
 
Subisława18:1316 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1417 min.
 
Osiedle Wejhera18:1619 min.
 
Helska18:1720 min.
 
Jelitkowo18:1821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy