Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:25
Płocka14:27
Przemyska14:29
Wilanowska14:30
Cebertowicza14:32
Cieszyńskiego14:33
Sikorskiego14:35
Chałubińskiego14:37
Odrzańska14:39
Pohulanka14:40
Śródmieście SKM14:42
Brama Wyżynna14:44
Dworzec Główny14:46
Brama Oliwska14:49
Chodowieckiego14:50
Uniwersytet Medyczny14:51
Traugutta14:53
Opera Bałtycka14:55
Politechnika14:56
Miszewskiego14:58
Jaśkowa Dolina15:00
Klonowa15:01
Galeria Bałtycka15:03
Wojska Polskiego
 
15:05
0 min.
 
Zamenhofa15:061 min.
 
Zajezdnia15:072 min.
 
Strzyża PKM15:083 min.
 
Uniwersytet Gdański15:105 min.
 
Bażyńskiego15:116 min.
 
Tetmajera15:127 min.
 
Derdowskiego15:138 min.
 
Obrońców Westerplatte15:149 min.
 
Oliwa15:1712 min.
 
Opacka15:1914 min.
 
Subisława15:2116 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2217 min.
 
Osiedle Wejhera15:2419 min.
 
Helska15:2520 min.
 
Jelitkowo15:2621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy