Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:25
Płocka13:27
Przemyska13:29
Wilanowska13:30
Cebertowicza13:32
Cieszyńskiego13:33
Sikorskiego13:35
Chałubińskiego13:37
Odrzańska13:39
Pohulanka13:40
Śródmieście SKM13:42
Brama Wyżynna13:44
Dworzec Główny13:46
Brama Oliwska13:49
Chodowieckiego13:50
Uniwersytet Medyczny13:51
Traugutta13:53
Opera Bałtycka13:55
Politechnika13:56
Miszewskiego13:58
Jaśkowa Dolina14:00
Klonowa14:01
Galeria Bałtycka14:03
Wojska Polskiego
 
14:05
0 min.
 
Zamenhofa14:061 min.
 
Zajezdnia14:072 min.
 
Strzyża PKM14:083 min.
 
Uniwersytet Gdański14:105 min.
 
Bażyńskiego14:116 min.
 
Tetmajera14:127 min.
 
Derdowskiego14:138 min.
 
Obrońców Westerplatte14:149 min.
 
Oliwa14:1712 min.
 
Opacka14:1914 min.
 
Subisława14:2116 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2217 min.
 
Osiedle Wejhera14:2419 min.
 
Helska14:2520 min.
 
Jelitkowo14:2621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy