Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:17
Płocka13:19
Przemyska13:21
Wilanowska13:22
Cebertowicza13:24
Cieszyńskiego13:25
Sikorskiego13:27
Chałubińskiego13:29
Odrzańska13:31
Pohulanka13:32
Śródmieście SKM13:34
Brama Wyżynna13:36
Dworzec Główny13:38
Brama Oliwska13:41
Chodowieckiego13:42
Uniwersytet Medyczny13:43
Traugutta13:45
Opera Bałtycka13:47
Politechnika13:48
Miszewskiego13:50
Jaśkowa Dolina13:52
Klonowa13:53
Galeria Bałtycka13:55
Wojska Polskiego
 
13:57
0 min.
 
Zamenhofa13:581 min.
 
Zajezdnia13:592 min.
 
Strzyża PKM14:003 min.
 
Uniwersytet Gdański14:025 min.
 
Bażyńskiego14:036 min.
 
Tetmajera14:047 min.
 
Derdowskiego14:058 min.
 
Obrońców Westerplatte14:069 min.
 
Oliwa14:0912 min.
 
Opacka14:1114 min.
 
Subisława14:1316 min.
 
Pomorska - Osiedle14:1417 min.
 
Osiedle Wejhera14:1619 min.
 
Helska14:1720 min.
 
Jelitkowo14:1821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy