Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:05
Płocka11:07
Przemyska11:09
Wilanowska11:10
Cebertowicza11:12
Cieszyńskiego11:13
Sikorskiego11:15
Chałubińskiego11:17
Odrzańska11:19
Pohulanka11:20
Śródmieście SKM11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Brama Oliwska11:29
Chodowieckiego11:30
Uniwersytet Medyczny11:31
Traugutta11:33
Opera Bałtycka11:35
Politechnika11:36
Miszewskiego11:38
Jaśkowa Dolina11:40
Klonowa11:41
Galeria Bałtycka11:43
Wojska Polskiego
 
11:45
0 min.
 
Zamenhofa11:461 min.
 
Zajezdnia11:472 min.
 
Strzyża PKM11:483 min.
 
Uniwersytet Gdański11:505 min.
 
Bażyńskiego11:516 min.
 
Tetmajera11:527 min.
 
Derdowskiego11:538 min.
 
Obrońców Westerplatte11:549 min.
 
Oliwa11:5712 min.
 
Opacka11:5914 min.
 
Subisława12:0116 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0217 min.
 
Osiedle Wejhera12:0419 min.
 
Helska12:0520 min.
 
Jelitkowo12:0621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy