Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:57
Płocka09:59
Przemyska10:01
Wilanowska10:02
Cebertowicza10:04
Cieszyńskiego10:05
Sikorskiego10:07
Chałubińskiego10:09
Odrzańska10:11
Pohulanka10:12
Śródmieście SKM10:14
Brama Wyżynna10:16
Dworzec Główny10:18
Brama Oliwska10:21
Chodowieckiego10:22
Uniwersytet Medyczny10:23
Traugutta10:25
Opera Bałtycka10:27
Politechnika10:28
Miszewskiego10:30
Jaśkowa Dolina10:32
Klonowa10:33
Galeria Bałtycka10:35
Wojska Polskiego
 
10:37
0 min.
 
Zamenhofa10:381 min.
 
Zajezdnia10:392 min.
 
Strzyża PKM10:403 min.
 
Uniwersytet Gdański10:425 min.
 
Bażyńskiego10:436 min.
 
Tetmajera10:447 min.
 
Derdowskiego10:458 min.
 
Obrońców Westerplatte10:469 min.
 
Oliwa10:4912 min.
 
Opacka10:5114 min.
 
Subisława10:5316 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5417 min.
 
Osiedle Wejhera10:5619 min.
 
Helska10:5720 min.
 
Jelitkowo10:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy