Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo15:26
Helska15:28
Osiedle Wejhera15:30
Gospody15:31
Pomorska - Osiedle15:32
Subisława15:34
Opacka15:36
Oliwa15:38
Obrońców Westerplatte
 
15:39
0 min.
 
Derdowskiego15:401 min.
 
Tetmajera15:412 min.
 
Bażyńskiego15:423 min.
 
Uniwersytet15:434 min.
 
Strzyża PKM15:456 min.
 
Zajezdnia15:467 min.
 
Zamenhofa15:478 min.
 
Wojska Polskiego15:489 min.
 
Galeria Bałtycka15:5011 min.
 
Klonowa15:5213 min.
 
Jaśkowa Dolina15:5415 min.
 
Miszewskiego15:5617 min.
 
Politechnika15:5718 min.
 
Opera Bałtycka15:5920 min.
 
Traugutta16:0122 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0223 min.
 
Chodowieckiego16:0324 min.
 
Brama Oliwska16:0425 min.
 
Dworzec Główny16:0627 min.
 
Brama Wyżynna16:0829 min.
 
Śródmieście SKM16:1031 min.
 
Pohulanka16:1233 min.
 
Odrzańska16:1334 min.
 
Chałubińskiego16:1536 min.
 
Sikorskiego16:1637 min.
 
Cieszyńskiego16:1839 min.
 
Cebertowicza16:1940 min.
 
Wilanowska16:2142 min.
 
Przemyska16:2243 min.
 
Płocka16:2344 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:2546 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy