Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo14:26
Helska14:28
Osiedle Wejhera14:30
Gospody14:31
Pomorska - Osiedle14:32
Subisława14:34
Opacka14:36
Oliwa14:38
Obrońców Westerplatte
 
14:39
0 min.
 
Derdowskiego14:401 min.
 
Tetmajera14:412 min.
 
Bażyńskiego14:423 min.
 
Uniwersytet14:434 min.
 
Strzyża PKM14:456 min.
 
Zajezdnia14:467 min.
 
Zamenhofa14:478 min.
 
Wojska Polskiego14:489 min.
 
Galeria Bałtycka14:5011 min.
 
Klonowa14:5213 min.
 
Jaśkowa Dolina14:5415 min.
 
Miszewskiego14:5617 min.
 
Politechnika14:5718 min.
 
Opera Bałtycka14:5920 min.
 
Traugutta15:0122 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:0223 min.
 
Chodowieckiego15:0324 min.
 
Brama Oliwska15:0425 min.
 
Dworzec Główny15:0627 min.
 
Brama Wyżynna15:0829 min.
 
Śródmieście SKM15:1031 min.
 
Pohulanka15:1233 min.
 
Odrzańska15:1334 min.
 
Chałubińskiego15:1536 min.
 
Sikorskiego15:1637 min.
 
Cieszyńskiego15:1839 min.
 
Cebertowicza15:1940 min.
 
Wilanowska15:2142 min.
 
Przemyska15:2243 min.
 
Płocka15:2344 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:2546 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy