Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo13:46
Helska13:48
Osiedle Wejhera13:50
Gospody13:51
Pomorska - Osiedle13:52
Subisława13:54
Opacka13:56
Oliwa13:58
Obrońców Westerplatte
 
13:59
0 min.
 
Derdowskiego14:001 min.
 
Tetmajera14:012 min.
 
Bażyńskiego14:023 min.
 
Uniwersytet14:034 min.
 
Strzyża PKM14:056 min.
 
Zajezdnia14:067 min.
 
Zamenhofa14:078 min.
 
Wojska Polskiego14:089 min.
 
Galeria Bałtycka14:1011 min.
 
Klonowa14:1213 min.
 
Jaśkowa Dolina14:1415 min.
 
Miszewskiego14:1617 min.
 
Politechnika14:1718 min.
 
Opera Bałtycka14:1920 min.
 
Traugutta14:2122 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2223 min.
 
Chodowieckiego14:2324 min.
 
Brama Oliwska14:2425 min.
 
Dworzec Główny14:2627 min.
 
Brama Wyżynna14:2829 min.
 
Śródmieście SKM14:3031 min.
 
Pohulanka14:3233 min.
 
Odrzańska14:3334 min.
 
Chałubińskiego14:3536 min.
 
Sikorskiego14:3637 min.
 
Cieszyńskiego14:3839 min.
 
Cebertowicza14:3940 min.
 
Wilanowska14:4142 min.
 
Przemyska14:4243 min.
 
Płocka14:4344 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:4546 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy